Tanie ubezpieczenie

Właściciel samochodu (przy leasingu – posiadacz) musi posiadać ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej, chroniące poszkodowanego w trakcie kolizji lub wypadku. Ceny obowiązkowego OC są różne, w zależności od firmy ubezpieczeniowej oraz wieku i doświadczenia kierowcy.

Obecnie najwięcej muszą zapłacić młodzi kierowcy, do których zaliczamy zarówno osoby które nie mają ukończonych 26 lat, lub są w posiadaniu prawa jazdy krócej niż 3 lata.

Nie znaczy to, że w tym kryterium nie można znaleźć atrakcyjnej oferty. Poszczególne Towarzystwa Ubezpieczeniowe chcąc przyciągnąć nowych klientów stosują preferencyjne rabaty i upusty. Dotyczy to szczególnie ubezpieczeń direct. Fakt zawarcia ubezpieczenia przez internet oraz jednorazowa wpłata może w sumie dać kilkanaście procent rabatu. Aby znaleźć atrakcyjną ofertę na określony moment należy skorzystać z porównywarki ubezpieczeń.

Porównywarka ubezpieczeń powinna zawierać oferty jak największej ilości Towarzystw, oraz wyliczając ofertę oprócz ceny, powinna wskazać ewentualne dodatkowe korzyści ze skorzystania z danego ubezpieczenia. Do dodatkowych korzyści możemy na pewno doliczyć dodatkowe ubezpieczenia typu: NNW lub Zielona Karta w cenie.

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments