Tanie telewizory

Multimedialność w odniesieniu do telewizji i telewizorów należy rozumieć trochę inaczej. Chodzi tutaj przede wszystkim o różnicę między nośnikiem medialnym, a nowoczesnym urządzeniem.

 

Oczywiście takie multimedialne formy przekazu jak telewizja czy radio potrzebują odpowiednich nośników. Dzięki nim docierają do nas wiadomości z całego świata. Nie ma już właściwie takiego miejsca, które byłoby w tym momencie dla nas niedostępne. Im wyższa jakoś sprzętu, który pozwala na odbiór obrazów, dźwięku i napisów tym lepszy, bardziej wyrazisty i bezpośredni jest przekaz. Każdy widz stara się więc, w miarę swoich możliwości finansowych, kupować jak najlepszy telewizor. Najwyższej jakości sprzęt telewizyjny pozwala przenieść się w zupełnie inny świat. Tak zwane kino domowe, czyli zestaw w skład którego wchodzi nowoczesny tanie telewizory, odtwarzacz płyt dvd i kolumny, robi coraz większą furorę. Tym samym kina cieszą się coraz mniejszą popularnością.

 

Natomiast multimedialny telewizor oznacz również sprzęt, który posiada możliwość podłączenia do Internetu. Czyżby była to konkurencja dla komputera? Na pewno tego typu telewizory coraz lepiej się sprzedają. Nie posiadają one oczywiście tylu funkcji co komputer podłączony do sieci, ale z kolei jakość tych dostępnych jest bardzo wysoka. Multimedialny telewizor po podłączeniu do sieci może pozwolić na prowadzenie wideokonferencji,  daje dostęp do niektórych serwisów, a także pozwala na oglądanie seriali online. Prawdopodobnie możliwości takiego sprzętu będą coraz większe.

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments