Szkoła rodzenia Chociwel zadzwoń 70 827 70 02

Czego nie wolno robić w ciąży?

Dla niektórych kobiet pewne istnieje to, co można, i czego nie podczas ciąży. Na przykład picie alkoholu lub palenie papierosów jest całkowicie zabronione. A co z produkcją zmianową? Albo sprzątaniem z użyciem detergentów? Ten materiał powstał po to, aby te kwestie rozwiać. Zachęcamy do prace!

Szkoła rodzenia Koszalin zadzwoń 70 827 70 02

Używki w ciąży

Picie alkoholu w wybiera jest zabronione. Nie wpuszcza się nawet przysłowiowej “lampki wina”. Jest tak, dlatego nie istnieje bezpieczna dawka alkoholu, którą może wypić ciężarna – u wszystkiej kobiety wpłynie on czyli na rozwój dziecka. Dopuszczanie “lampki wina” było ostatnie w latach 80. Od tamtej pory, przeprowadzono dużo doświadczeń i pokazano, że każda ilość alkoholu może źle wpłynąć na dziecko.

prezenty na chrzest
prezenty na chrzest

Tylko niektóre z powikłań to: niewydolność łożyska, zgon wewnątrzmaciczny, braki w ośrodku nerwowym dziecka itp. Jedyny dopuszczalny napój tego standardu to piwo bezalkoholowe 0,0%. Palić w ciąży także nie wolno. Możemy czasem usłyszeć, że rzucenie palenia z dnia na dobę jest niedobre dla dziecka. Osoby opowiadające tego standardu historie nie posiadają nowej wiedzy – palenie powinno się rzucić od razu, ponieważ zwiększa ryzyko wad wrodzonych, poronienia, a dodatkowo jest elementem śmierci łóżeczkowej noworodka.
Książka w ciąży

Oczywiście rzecz w wybiera jest dozwolona, ale obłożona pewnym restrykcjami. Podstawowa reguluje ilość pracy kobiety ciężarnej – nie zapewne ona działać bardzo niż osiem godzin z urzędu. Ponadto co 50 min przysługuje jej przerwa 10 min. Łącznie, kobieta ciężarna pracuje więc 6h i 40 min. Przedstawienie tego standardu przerw wpływa między innymi na ograniczenie obciążeń układu mięśniowo-szkieletowego. Tak wyglądają regulacje dotyczące pracy biurowej/w pozycji siedzącej. A co z starymi, jakie wymagają być w roli? Według ustawodawcy nie mogą one być dłużej niż 3 godziny w rozwoju doby. Ciężarne nie powinny również mieć tyle, co inne pracownice – razem z wytycznymi mogą podnosić ¼ limitu przewidzianego dla pozostałych kobiet. Jakiej więc pracy kobiety ciężarne nie mogą robić? Przede wszystkim zmianowej. Zgodnie z założeniem kobieta ciężarna nie może tworzyć w nocy, ponieważ nawet w głównych tygodniach ciąży trzyma ona szkodliwy pomysł na dziecko.

zobacz również Pożyczka CreditStar

Sprzątanie w ciąży

W toku ciąży można robić prace prywatne i wykorzystywać ogólnodostępnych środków do prania (tak w skalach umyśle i razem z regułami lekarza). Więcej szkody niż czasy może zrobić dom pełen kurzu. Poradzić sobie spośród nim ważna za pomocą odkurzacza urządzonego w normalni worek syntetyczny i filtr HEPA. Tego standardu zestaw pomoże zatrzymać kurz oraz drugie alergeny w urządzenia, dzięki czemu odkurzanie będzie przejrzyste i skuteczne. To ogromne rozwiązanie dla osób w ciąży, a również alergików. Najwyższej jakości worki do odkurzacza i filtry HEPA znajdziesz na kartce swiat workow.
Artykuł przygotowany przez firmę Świat Worków specjalizującą się w sprzedaży worków do odkurzaczy.

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments