Skup samochodów Maszewo tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeżeli posiadasz pojazd i wymagasz szybkiej pożyczki – mamy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na dodatkowy cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Jedynym warunkiem udzielenia dotacji jest mienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na okres bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Oferujemy Ci jasne zasady oraz gwarancję uczciwości. Nie ufamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego dobra – możesz spośród niego otrzymywać, oczywiście jak do tej chwili. Możesz dostać pożyczkę na dowlony cel a bez znaczenia jest, czy posiadasz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie dotyczące naszej aktywności i zasugeruj się, jak szybko uzyskać szybką gotówkę z naszych agentów.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o swoją pożyczkę wymagasz być miłym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni formularz na polskiej stronie internetowej, uwzględniając w nim wielkość pożyczki i okres spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może pomóc licznik przygotowany przez polski system, który jest do Twojej sił na części głównej.

3. Po wykonaniu wszelkich informacji w formularzu, nasz agent umówi się z Tobą w układzie kilku dni. Po akceptacji wniosku, kurier dostarczy Ci pełne potrzebne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wskazane przez Ciebie konto.
Badania i odpowiedzi

Dlaczego daje mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki ubezpieczeniu w skórze samochodu istniejemy w stanie pożyczyć Ciż istotniejszą liczbę pieniędzy, niż w sukcesu pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Jakiego typu sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci dadzą Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla także indywidualnych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań zetknij się z bliskim agentem.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

Jakie dokumenty muszę mieć, aby otrzymać pożyczkę?

Nie żądamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako prawdziwego właściciela oraz ważny przegląd techniczny.

Jakie dokumenty muszę podpisać, aby otrzymać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać tylko dwa dokumenty. Są zatem : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co to jest umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest ubezpieczeniem kredytu, która prowadzi, że kredytobiorca cierpi na firmę świadczącą kredytu, prawo własności mebla będącego materiałem zastawu. Na skali umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w domowym posiadaniu, a firma pożyczkowa zezwala mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający pozostaje jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a też płaci za jego eksloatację, oczywiście gdy posiadało więc zajęcie do tej chwili. Firma oferująca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość zobowiązań powstających z umowy pożyczkowej.

Skup samochodów Białogard tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments