Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Wszystko myśli na ostatnie, że 2019 rok będzie niezmiernie udanym momentem na placu kryptowalut. W zeszłym etapie media obiegła informację o tym, że w dawnym roku na placu pojawi się… Saletacoin, kryptowaluta wyemitowana przez byłego boksera.

Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

Zainteresowanie celebrytów kryptowalutami nikogo obecnie nie dziwi. Po tym jakże 2017 rok przyniósł niespodziewaną hossę na targu, kurs bitcoina poszybował szczególnie w głowę, a wiele projektów ICO okazało się strzałem w dziesiątkę, niejedna gwiazda dała się skusić na zdobycie w sferę.

ZACZNIJ INWESTOWAĆ
ZACZNIJ INWESTOWAĆ

Dotąd a raczej z trudem można szukać projektu, który oddał się stuprocentowym sukcesem. Niektóre objawiałyby się nawet zwyczajnymi oszustami.

Saleta nie pierwszym bokserem

Nasz rodowity pięściarz nie jest pierwszym bokserem, który zainteresował się kryptowalutami. Jeszcze przed wielką hossą, sportowiec Floyd Mayweather postanowił wesprzeć emisję tokenów firmy Stox. com. Bokser nie ukrywał wówczas, że z projektem wiąże duże możliwości na spore zyski, o czym informował nawet na indywidualnym instagramie. Niestety dziś sportowiec woli raczej zapomnieć o tej inwestycji – aktualnie wartość tokenów oscyluje w ścianach 20 centów, przy czym wyjściowa cena wynosiła 1, 86 USD. Nowy projekt wsparty Mayweathera – Centra, zaprezentował się zbudowaną z premedytacją piramidą finansową.

Kryptowaluty przyciągają celebrytów

W spraw nie brakuje i takich nazwisk jak Steven Seagal czy Paris Hilton, którzy zdecydowali się firmować projekty swoim imieniem. Seagal niestety podzielił los Mayweather’ a. Nieco więcej szczęścia była Paris Hilton wspierająca ICO LydianCoin, gdzie sam wzór był drogi. Hilton straciła jednak wizerunkowo, gdy główny przedstawiciel projektu został pozwany o stosowanie przemocy domowej.

W Polsce rynek kryptowalut używany jest z ogromną ostrożnością. W historii wsparcia konferencji DasCoin wyparli się Krzysztof Ibisz i Rafał Maserak, po tym jakże KNF i UOKiK krytycznie oddały się o promowanych tam treściach. Że się dziwić, ponieważ wśród wielu dobrych projektów dają się także, choćby wysoko wymienione, oszustwa. Ponadto istniejemy w świata, który ze określonym dystansem dochodzi do innowacyjnych projektów.

Saleta patrzy w przyszłość

Przemysław Saleta przemówił kilka dni temuż do swoich fanów na facebooku hasłem „Future is Now!”.
W bliskim poście zdradza plany wyemitowania swojej oficjalnej kryptowaluty Saletacoin. Jednocześnie uspokaja, że nie chodzi tu o żadne spekulacje, natomiast na pomyśle wszystek będzie mógł dostać. [b]Premiera tokena ma nastąpić 24 stycznia 2019 roku na rozmów BTC Invest Camp w Bangkoku[/b]. Warto zaznaczyć, że sportowiec jest znaczącą i cenioną osobą nie wyłącznie w świecie boksu. W przeciwieństwie do nowych celebrytów, Saleta raczej cechuje się zdrowym umysłem dodatkowo w historii nie wykazywał chęci do poruszania się z motyką na słońce.

Za celem stoją doświadczone osoby. Tomasz Rozmus – prezes giełdy TOKENEO odpowiada za wszelki proces emisji SaletaCoin dodatkowo jej późniejszej dystrybucji. [b]Szczepan Bentyn – znany youtuber i specjalista rynku kryptowalut będzie płacił za pośrednictwo i wsparcie techniczne projektu[/b]. Token powstanie zresztą na zupełnie innej platformie opracowanej przez Bentyna – PERSONAL TOKENS. Sam kick – boxer przejmuje się rynkiem kryptowalut od 2017 roku, jak to podjął uchwałę o wymianie z TOKENEO.

Po co emerytowanemu sportowcowi własna krytpowaluta?

Personalny token to teraz dość znane narzędzie marketingowe sportowców i celebrytów w zachodnim świecie. W Polsce trend jest mocną nowością, ale należy się spodziewać, że po przetarciu szlaków przez Saletę, takich pomysłów pojawi się więcej. SaletaCoin będzie służyła głównie do aktywizacji fanów sportowca, którzy za pośrednictwem tokena będą potrafili m. in. nabyć inne usługi bądź efekty w postaci gadżetów. Projekt pamięta zarówno na punkcie propagowanie sportu wśród młodzieży, oraz w szczególności bosku.

Z niecierpliwością wyczekujemy premiery SaletaCoin i trwamy kciuki za powodzenie pierwszego takiego programu w Polsce.

Źródło artykułu Przemysław Saleta wyemituje własnego tokena

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments