Lombard. Życie pod zastaw.

Czy w realnym świecie ma to rację bytu? Życie pod zastaw, nie różni się od prawdziwego życia, opisuje prawdziwe historie, co wydawać by się mogło kompletnym absurdem w naszych czasach, a jednak udowadnia że ludzie wciąż borykają się z problemami finansowymi.

W dzisiejszych czasach, pomimo stale poprawiającej się sytuacji materialnej przeciętnego Kowalskiego, wydawać by się mogło, że lombardy mogą odejść do lamusa. Czy tak jest jednak naprawdę? Życie pokazuje, że nie koniecznie. Telewizja Puls wydaje serial pt. Lombard. Życie pod zastaw. Pokazuje tym samym, że lombardy wciąż nie tracą na popularności.

Czasami są one jedynym i ostatnim ratunkiem dla ludzi, którym życie rzuca kłody pod nogi. W serialu opisywane są losy różnych osób, mniej lub bardziej budzących sympatię w widzach. Każda z tych osób, zaznała jakiejś osobistej tragedii, która obecnie determinuje jej dalszy los.

Czasami jest to samotna matka, czasami emeryt, bez środków do życia, ale wśród klientów można znaleźć całą rzeszę przestępców, złodziei i szukających ich policjantów. Jednym słowem, serial nie odbiega od rzeczywistości i pokazuje prawdziwe losy ludzi, ich radości i smutki.

Producenci serialu, Agencja Aktorska Edwin Film, prowadzi obecnie casting we Wrocławiu. Jeśli ktoś jest chętny spróbować swoich sił na ekranie, serdecznie zapraszamy. Poszukiwani są zarówno aktorzy armatorzy, jak również epizodyści.

Osoby w wieku od 10 do 75 lat, mile widziane również osoby o charakterystycznym wyglądzie, posiadające brodę, czy tatuaże.

Dla fanów serialu również coś się znajdzie. Telewizja Puls wraz z portalem OLX, planują otworzyć stronę, na której będzie można zakupić serialowe rekwizyty. Co najważniejsze w tej idei, dochód ze sprzedaży zasili fundację TV Puls „Pod Dębem”, której statutowym celem jest pomoc seniorom. Zachęcamy gorąco do zakupów.

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments