Klasyczne zdjęcie na morskiej plaży

wiadomości łeba

Nadchodzi okres letnich wakacji, urlopów i pięknej słonecznej pogody. Tysiące, a może i dziesiątki tysięcy turystów z Polski, ale nie tylko wybierze się nad Morze Bałtyckie. Wspaniałe krajobrazy, szerokie, piaszczyste plaże, niesamowite wydmy a dodatkowo fale, to niewiarygodny nadmorski obraz.

Tradycyjne zdjęcie nad morzem

 

Doskonałe miejsce na wypoczynek, prawdziwe szaleństwo i wspaniała okazja na spędzenie trochę czasu z ukochaną rodziną i przyjaciółmi. Istnieje tyle najlepszych miast nieopodal morza Bałtyckiego, że aż trudno jest wybrać sobie konkretny kierunek. Łeba, Jastarnia, Świnoujście, Kołobrzeg, to niewątpliwie miejscowości jedne z wielu pięknych miejsc w naszym kraju. Wolny czas na urlopie można wykorzystać na rzeczywiście ogrom różnych sposobności – podróż stateczkiem, na skuterach wodnych czy też na dmuchanych bananach to szalone zabawy na wodzie. W niektórych miastach dostępne są również wesołe miasteczka dla dzieciaczków a dodatkowo maszyny z rozmaitymi grami. Bez wątpienia skorzystają z nich również dorosłe osoby, ponieważ absolutnie nie jest to zabawa tylko dla tych najmłodszych.

Doskonałym pomysłem jest także sesja nad morzem. Wspaniałe, zapierające dech widoki, słońce, a zatem znakomite oświetlenie, to znakomite warunki techniczne do pstrykania fotografii.

Tradycyjne zdjęcie nad morzem będzie zjawiskowo wyglądało w rodzinnym albumie. Zdjęcia, w momencie kiedy turlamy się z wydm, to tylko jeden przykład. Będziemy mogli także uzbroić się w etui wodoszczelne do własnego sprzętu fotograficznego i wykonać taką sesję w morzu lub nawet pod wodą.

Są to z pewnością kreatywne pomysły na fotografie, które zaciekawią naszych przyjaciół i bliskich. Trzeba pamiętać o tym, by z obiektywami uważać na plaży – upadek naszego obiektywu do piachu może nawet zwiastować jego naprawdę poważną awarię.

Źródło artykułu na portalu wiadomości Łeba

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments