Jedyna w Polsce darmowa aplikacja wyceniająca przedmioty!

Polski Lombard sp. z o. o. to od lat działająca firma w branży lombardowej. Fenomen tej spółki polega na tym, że ciągle się rozwija i szuka innowacyjnych i praktycznych rozwiązań. W drugiej połowie stycznia bieżącego roku, czyli 2017 firma ta wypuściła pierwszą i jak na razie jedyną w Polsce aplikację, która ma wspomóc pracę właścicieli polskich lombardów. Choć nie tylko. Korzystać z niej mogą też osoby, które chcą coś zastawić w lombardzie, ale nie wiedzą, jaką kwotę mogą uzyskać za swoją rzecz. Na pewno wszystkich potencjalnych użytkowników ucieszy wiadomość, że aplikacja ta dostępna jest na telefony wszelkiej maści i to w dodatku za darmo.

Każdy, kto chce szybkiej i profesjonalnej wyceny danego przedmiotu może za darmo skorzystać z aplikacji, która została udostępniona za darmo na Play Google. By z niej skorzystać wystarczy być zalogowanym, wysłać zdjęcie przedmiotu, opisać go i podać kilka niezbędnych informacji potrzebnych do kontaktu. Siłą tej aplikacji z pewnością jest jej prostota, czyli najpotrzebniejszy minimalizm, który nie jest „zaśmiecony” zbędnymi rubrykami do wypełnienia, które generalnie nic nie wnoszą, ale za to skutecznie wydłużają czas dzielący użytkownika od uzyskania tego, czego chce od aplikacji. Na wycenę przedmiotu, który chcemy sprzedać musimy poczekać średnio godzinę. Nie jest to jednak długi czas oczekiwania biorąc pod uwagę, że wyceny dokonuje pracownik lombardu, w tym wypadku Polskiego Lombardu. Biorąc pod uwagę, że aplikacja jest darmowa i pierwsza tego typu na rynku lombardowym uznać można, że aplikacja ta pretenduje do hitu na rynku branży lombardowej. Wygląda na to, że spółka Polski Lombard nie boi się wyzwania na skalę ogólnopolską, co z pewnością jest wyjściem naprzeciw potrzebom nie tylko właścicieli lombardów, ale też i zwykłych jej użytkowników, którzy będą chcieli poznać cenę rzeczy, które będą chcieli sprzedać lub zastawić.

Aplikacja ta jest dowodem na to, że można stworzyć coś dobrego i darmowego nie tylko dla swoich klientów, ale ogólnie dla użytkowników, którzy są zainteresowani danymi informacjami. Kto wie, czy ta innowacyjna i rewolucyjna jednak aplikacja nie zmusi konkurencyjnych firm do pójścia w ślady spółki Polski Lombard. To bardzo możliwe. Rynek lombardowy jest dynamicznie zmieniającą i rozwijającą się branżą w ramach której jest delikatnie rzecz ujmując wiele do zrobienia. Kołobrzeska spółka pokazała właśnie, że można bezinteresownie podzielić się narzędziem(aplikacją w tym wypadku), które może pomóc w profesjonalnej wycenie różnych produktów.

-Chcieliśmy stworzyć coś, co pomoże innym, co zrewolucjonizuje rynek lombardowy, w którym widzimy niezagospodarowany potencjał- tak o aplikacji mówi Damian Tarnowski, prezes Polskiego Lombardu Sp. z o. o. z Kołobrzegu. Jego zdaniem aplikacje mobilne to świetne narzędzie w pracy i przyszłościowa gałąź przemysłu, która rozwija się bardzo dynamicznie i przez specjalistów uznawana jest za przyszłościową działalność. Właściwie aplikacje już dzisiaj ułatwiają nam życie-porównują ceny produktów w różnych sklepach, informują o naszym stanie zdrowia, czy są używane do powiadamiania o klęskach żywiołowych. Branża lombardowa od początku istnienia nie miała nic tak technologicznie zaawansowanego jeśli chodzi o aplikacje mobilne na smartfony. Ta aplikacja może zmotywować rynek i pozostałych właścicieli lombardów do powstania kolejnych, konkurencyjnych aplikacji. Czas pokaże, czy aplikacja Polskiego Lombardu będzie jedyną darmową aplikacją dedykowaną dla właścicieli lombardów, zwykłych użytkowników, czy będzie pierwszą, która zapoczątkuje tzw. „efekt śnieżnej kuli” i przyczyni się do ożywienia rynku lombardowego w naszym kraju.

Aplikację Polskiego Lombardu można znaleźć pod adresem:

 

 

Zapraszamy do korzystania z aplikacji. Od teraz wycena czegokolwiek jest dziecinnie prosta, w miarę szybka, profesjonalna i co najważniejsze -darmowa. Grzech jej nie przetestować…

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
admin
admin
7 lat temu

super apka polecam