Botoks Nowogard

botoks

Dobry i wszystek akcji Botoks, już od pierwszych minut zachęca do oglądania. Film opowiada o patologicznej rodzinie, która reguluje się na zmianę naszego życia. Darek i Daniela podejmują to rolę w ratownictwie medycznym. Ich praca już się a kończy, gdy do jakiegoś wezwania, przyjeżdżają kompletnie pijani. Kiedy zakompleksiona Daniela dowiaduje się że stanowi w ciąży, z sprawą o ochrona dociera do doktor Agaty, która wraz ze własnym synem uległa poważnemu wypadkowi.

Botoks Drawno

Dzięki determinacji dziewczyny, przedstawia się jej otrzymać rolę w pełnym koncercie medycznym. Aby polepszyć nasze samopoczucie i owoce sprzedażowe Daniela przyjmuje się na operację plastyczną.

klik i ogladaj film

Botoks – Mimo, że ta mija się totalną porażką, dziewczyna szybko otrzymuje pomoc koleżanki, Patrycji.
W międzyczasie, w szpitalu ginekolog dr Magda, wykonuje aborcję. Jak zarzeka się ordynator Adam, jest zatem dobre rozwiązanie.

Kiedy ciężarna Pani ginekolog jest w ciążę, zaczyna prezentować własną opinię na materiał aborcji. Niezadowolony z tego wzięcia ordynator oznajmia, że gdy się coś osobie nie podoba, toż zapewne się zwolnić. Zdesperowana dziewczyna mimo niechęci, nadal wykonuje więc swoją pracę.
Kiedy doktor Dorota dowiaduje się, że poziom jej przyjaciela jest niezmiernie niski, przyjmuje się na oddanie komórek jajowych aby dać szansę na dziecko nowym rodziną.

Botoks Drawno

Wyjeżdża to do Szwecji, gdzie jest poddana zabiegowi ginekologicznemu.
Po powrocie do Polski, zaczyna ona zgodność z Daniela, która zrzesza lekarzy chętnych do budowania recept na konkretny lek, za co otrzymają oni pieniądze lub gadżety. Doktor Patrycja, wraz z Danielą, zostają zaproszone do Londynu, gdzie są pokazać swój moment w medycynie. Przed imprezą, osoby wymagają jednak zaszaleć.

Proszą taksówkarza o zakup marihuany, którą palą w jego aucie. Rozbawione dziewczyny, by zakończyć miło dzień, zapraszają innego na seks.

Po powrocie Daniela rozkręca biznes z drugim lekiem. Jej działaniem jest obrót nielegalnie sprowadzanym lekami. Jako aptekarza, zatrudnia brata, by nikomu się nie narazić
Dziś na świat przychodzi dziecko Magdy. Mimo, że poród jest niemożliwy, i stan zdrowia dziecka pozostaje pod wielkim znakiem zapytania, Magda zniesmaczona opieką, i dokładnie jej brakiem, przyjmuje się na wypisanie się ze szpitala na własne żądanie.

Botoks Drawno

Patrycja, wziąć przeżywa swój zawód miłosny, z niedoszłym rozwodkiem. Organizuję imprezę, na której żegna chłopaka i zakopuje wszystkie rzeczy, jakie mogą jej o nim udawać. Imprezę, przerywa telefon ordynatora Adama, który zaprasza Daniele na imprezę. Ta niechętnie się zgadza i wyjeżdża do Adama. Na mieszkaniu, ukazuje się, że akcja była dopiero powodem do ściągnięcia Danieli do Adama. Dziewczyna wyczuwa moment, odurza ordynatora, po czym wraz koleżankami, rozbierają człowieka i organizują mu kompromitujące zdjęcia. Wszystko publikują w internecie, mówiąc o tymże kiedy gra się ordynator.
Tymczasem, Beata Udaje się do kliniki, w charakteru kolejnej próby zapłodnienia. Niestety, lekarz Niemka dla niej dobrych wieści. Wyraża się bowiem, że tym i za kolejnym razem, nie udało się zakończyć proces zapłodnienia sukcesem.

Załamana lekarka, zwierza się z tematów Markowi, który stara się pocieszyć koleżankę. Beata nie wybiera się poddać. Dzwoni do kliniki, w której dała komórki z zapytaniem, ile dzieci urodziło się z jej jajeczek.
Odpowiedzieć lekarski, wprowadza ja wstań niedowierzania. Beata przyjmuje się zmienić danie i spotkać się z całymi rodzinami, które dzięki jej jajeczkom mogą cieszyć się miłymi i dobrymi dziećmi. Ich pierwsza sprawia, że Beata mocno używa to nastąpienie.

Z racji tego, że film zawiera drastyczne sceny, nie jest zalecany osobom, o słabych nerwach. Film, doskonale pokazał jak robi opieka medyczna, kiedy musimy brać ale na siebie, jak ciężko jest podjąć decyzję z jakie przydały się do zmiany traktowania pacjentów, ale personelu.

Zastraszanie, brak możliwości podjęcia samodzielnej decyzji, wstręt, lęk i lęk, to niskie emocje przedstawione w filmie.

Botoks Drawno

 

Źródło artykułu Botoks

0 0 votes
daj ocenę jaki jest
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments