Doradca inwestycyjny Parczew

Doradca inwestycyjny

Czym jest mon fex ? Monfex jest dość młodą, ale profesjonalną, wirtualną platformą tradingową.Stworzona została ona do handlu z wykorzystaniem dźwigni, na największych kryptowalutach. Przede wszystkim poziomowi świetne rozwiązanie także dla kobiet dopiero realizujących swoją historię na ostatnim zbycie kiedy a dla aktywnych inwestorów. Z pewnością istotny nacisk na obecne zawierają niższe niż u konkurencji prowizje. Dużym uwagi istnieje też bardzo intuicyjny i dostępny w obsłudze panel.

Doradca inwestycyjny Bychawa

Bezsprzecznie Monfex umożliwia handel kryptowalutami z czystym lewarem, w wysokości nawet do 400X .Znaczy to, że grający zawiera zakład za wielokrotność wniesionych środków. Reszta jest pożyczana od pośrednika. Wielkość zakładu jest zależna tylko od ilości lewara . Reasumując, przy dźwigni na etapie 20X obstawiając 0.1 BTC użytkownik realnie dysponuje kwotą w wysokości 2 BTC. Na sieci nie ma handlu rzeczywistego. Są jedynie przeprowadzane spekulacje dotyczące cen kryptowalut w sądu do dolara. Podsumowując jest więc handel kontraktami różnic cenowych CFD. Więc na Monfex zarabiamy także na wzrostach wartości (są to tzw. pozycje długie-long), kiedy również na ich spadku (pozycje krótkie-short).

 

gielda mon fex

Z pewnością, w sądu do kontraktów terminowych znanych z giełdy, platforma proponuje o moc atrakcyjniejszą ofertę. Przede wszystkim dlatego, że jej kontrakty nie są określonych ram czasowych. Mogą zatem zostać umorzone w jakimś momencie.
Doradca inwestycyjny Bychawa

Kryptowaluty na Monfex.
Reasumując Monfex udostępnia rynek z dźwignią do 400X także możliwością handlu dużymi i złymi pracami na ponad 200 instrumentach. Do dyspozycji istnieje też dostępnych 12 najpopularniejszych kryptowalut zintegrowanych z amerykańskim dolarem. Chodzą do nich:

BCH/USD, BTC/USD, DASH/USD, EOS/USD, ETC/US, ETH/USD, LTC/USD, NEO/USD, OMG/USD, XMR/USD, XRP/USD, ZEC/USD.

Rejestracja i obsługa konta.
Założenie konta na Monfex jest dużo praktyczne. W punkcie rejestracji podajemy dane osobowe wraz z adresem, e-mailem i numerem telefonu. Właśnie na tył konto zabezpieczamy hasłem. Po rejestracji na adres e-mail uzyskamy wiedzę o prawu konta. Oczywiście po kliknięciu w dany link następuje aktywacja konta.

Wpłata materiałów.
Z pewnością, w punkcie rozpoczęcia handlu składamy depozyt środków, którymi będziemy prezentować. Do wyboru mamy dwie możliwości zakup BTC, Tether, ETH lub bezpośredni zakup przy pomocy karty płatniczej. W sukcesie pierwszej opcji klikamy zakładkę”Depozyt”, a następnie kopiujemy adres do schowka lub mamy z kodu QR. Następnie, na przekazany przez nas adres dokonujemy wpłaty odpowiednich kryptowalut. Wpłacone środki pojawiają się na koncie w cyklu godziny. Natomiast minimalna wartość depozytu wynosi 0,01BTC.

Druga opcja daje szansa natychmiastowego nabycia kryptowalut. Składa się to a z pobraniem prowizji. Oczywiście jest więc powiązane z faktem, że zakup przy zastosowaniu karty robi się za pośrednictwem firmy zewnętrznej Simplex. W skutku pośrednik potrąca cenę w wysokości 3,5% od każdej sprzedaży lub od jakichś 10 USD, w współzależności od tego, jaka z ilości jest szersza.

Doradca inwestycyjny Bychawa

Wypłata środków.
Wypłaty środków z platformy dokonujemy poprzez zakładkę ”Wypłać”. Po zaprezentowaniu się na ekranie admonicji, wprowadzamy adres BTC na jaki zawierają stać przesłane bitcoiny. Zazwyczaj środki przesyłane są wciągu 48 godzin.

Prowizje i wypłaty.
Z pewnością jedną z najprawdziwszych korzyści Monfex są niskie kwoty i prowizje. Pobierane są one przy przy zawieraniu i przy zamykaniu kontraktu w wysokości 0,11% ceny bitcoina, co w przeliczeniu wynosi 11 USD I 12,1USD. I musimy się i liczyć z poniesieniem kosztów naliczanych za jakiś dzień otwartego kontraktu. Podnosi on właśnie zaledwie 0,069% ceny bitcoina co w przeliczeniu daje kwotę 6,9USD za jakiś dzień. Zatem przykładowo przy dziesięciodniowej inwestycji na etapie 2000 USD, po odjęciu prowizji również różnych opłat pozostanie nam 2000 USD – 23,1 – 69 = 1907,9 USD.

Lewar.
Mon fex jest podstawą tradingową przygotowaną do handlu kryptowalulatmi z wykorzystaniem dźwigni . Pokazuje ona handlującym lewar w wysokości nawet do 400X. Znaczy to, że zakład zawierany jest między giełdą i posiadaczami i osiąga się do spekulacji przyszłej wartości danej kryptowaluty. Zakład taki zawierany istnieje na wielokrotność wniesionych środków, które z zmianie udzielane są od innej strony. Wysokość danego biznesu jest natomiast ściśle związana z funkcją używanej dźwigni. A oczywiście przy lewarze w wysokości 20x obstawiając 0,1 BTC użytkownik realnie obstawia 2 BTC. Lewar może przyczynić się do pokaźnych zysków, należy zawsze pamiętać, iż handel przy zastosowaniu dźwigni pomaga w dwie strony. Więc może spowodować wysokie sukcesy, ale jeszcze także trudne straty. Stąd też przydatny jest zdrowy rozsądek i branie dźwigni idealnej do stanu posiadanej już nauki oraz wiedz.

Doradca inwestycyjny Bychawa

Handel, i bezpieczeństwo.
Handel na Monfex jest doskonale bezpieczny, ponieważ platforma jest zdecentralizowana. Chroniony jest także sposób kiedy również technika używana w Monfex. Depozyt każdego Mężczyznę przechowywany jest w portfelu z użyciem najwyższych, wiodących środków bezpieczeństwa. Dużym uwagi jest fakt, iż jako Mężczyzna masz dojazd do raportów i wyciągów z konta w jakimś momencie. W jakiejś chwili możesz również się wycofać wypełniając prosty formularz online. Dla dodatkowego zaufania oraz warty naszych kont masz okazję dwustopniowego uwierzytelniania. Tak naprawdę wielkim zagrożeniem dla odbiorcy że być jedynie sam użytkownik, i właściwie naprawdę niedostosowanie dźwigni do gustu wiedzy oraz nauki gracza. A przed podjęciem gry przekonuje się dokładne zapoznanie się z bazarem oraz mechanizmami obowiązującymi podczas handlu. Zawsze i warto wykorzystać z”” Akademii Handlowej w zakładce “Dla traderów”. Dodatkowym walorem istnieje same możliwość zajrzenia poprzez zakładkę “Programy” do” Bazy Wiedzy Kryptowalut”, gdzie znajdziesz między innymi dane dotyczące blockchainów i kryptowalut. Platforma umożliwia też handlującym dostęp do webinarów szkoleniowych oraz do bloga zawierającego aktualne wiadomości z poziomu aktualizacji branżowych, aktualizacji budowy a co najistotniejsze analizy rynku.

Doradca inwestycyjny Bychawa

Mon fex- wizualna ocena platformy.
Interfejs platformy jest gustowny i nieskomplikowany w obsłudze nawet dla laików. Po zalogowaniu przejawia się główny panel. Po jego lewej stronie pomieszczone są nowe dane dotyczące salda oraz zysku, a jeszcze strat dla aktualnie wysokich pozycji. Również bardziej efektywnym jest, że stały tam też zamieszczone dane dotyczące już zgromadzonego kapitału. Natomiast poniżej proste są artykuły na problem dostępnych instrumentów finansowych. Panel główny ogłasza i na bieżąco aktualne marże wykorzystywane przez platformę.

W środkowej części zostały umieszczone wykresy wybranych par walut cyfrowych. Jednak strona główna pokazuje wykres danego instrumentu. Z zmianie poniżej wykresu proste są opcje dotyczące zakupu kiedy również sprzedaży oraz księga zleceń.Oczywiście z ostatniego stylu odpowiedzialna istnieje też cała historia wszystkich przeprowadzonych transakcji.

Ważnym aspektem jest fakt, iż twórcy platformy zadbali także o danie użytkownikom niezbędnych narzędzi analitycznych. Proste są one w zakładce ”Zasoby” na stronie głównej.

Mon fex opinie – podsumowanie.
Z całkowitą pewnością Monfex jest poważną polecenia podstawą do handlu z wykorzystaniem dźwigni. Konkludując jest ona prosta, intuicyjna i przyjazna także dla początkujących kiedy i zaawansowanych inwestorów. Przede wszystkim oferuje aż 12 popularnych par kryptowalutowych.I co jest rzeczywiście ważne niskie prowizje, wysoki spread oraz pewien czas kontraktu. Reasumując długi czas kontraktu umożliwia z zmianie anulowanie danego prawa w jakiejś chwili. Dużym uwagi istnieje też niewątpliwie aspekt, iż dla odbiorców jest dostępna całodobowa infolinia. Z pewnością drogim jest, że każdemu istnieje też przydzielany indywidualny opiekun nazywany menedżerem konta osobistego. Niewątpliwie ważną rolę odgrywa i przyjazne przystąpienie do odbiorcę. Ponieważ dzięki łatwemu dojazdowi do środków edukacyjnych, webinarów i darmowych kursów każdemu daje okazję na podwyższenie stanu naszych umiejętności w rozgrywce z dźwignią.

Doradca inwestycyjny Bychawa

Ogólnie w wszelkim środowisku społeczności inwestorskiej, platforma zajmuje się uznaniem a znacznie wydajną opinią. Bezsprzecznie zdecydowana większość handlujących chwali sobie prosty interfejs, szybką reakcję sposobu na budowane operacje także znaczną liczbę i lekki dostęp do środków edukacyjnych. Oczywiście opinie na jej temat wszystek może bez kłopotu zlokalizować na forach a w mediach społecznościowych.

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments